Ana sayfa Eglence Koca Satın Alma Mağzası

Koca Satın Alma Mağzası

354
0
PAYLAŞ

 

Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dukkanı (magazası) acılmıstır. Magaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça, erkeklerin nitelikleri de yukselmektedir.

Magazada sadece tek bir kural gecerlidir: herhangi bir katın kapısından iceri giren kadın, o kattan alıs-veris etmek zorundadır ve eger bir ust kata cıkmak isterse, tekrar asagı katlara inemez.

Bir gun bir grup kız arkadas, kendilerine erkek secmek icin magazaya  gider ve….

1.KAT‘ın kapısında sunlar yazılıdır: “Bu kattaki erkeklerin calısacak >bir isleri var ve cocukları da severler”. Kızlar yazılanları okur ve soyle derler: “Eh, hic yoktan iyidir ama bir de ust kata bakalım”.

2. KAT‘ın kapısında yazılanlar: “Buradaki erkeklerin iyi bir isleri var, cocukları severler ve son derece yakısıklıdırlar. Kızlar: “Hmmm, hic fena degil ama acaba bir ust katta ne var ?”

3. KAT : “Buradaki erkeklerin cok iyi birer isleri var, cocukları >severler, son derece yakısıklıdırlar ve ev islerine de yardım ederler”. Kızlar: “Aman Tanrım, cok etkileyici ama yukarıda baska katlar da var.”

4. KAT : “Buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocukları cok severler, >gayet yakısıklı olup, ev islerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler”. >Kızlar cıglık atmaya baslarlar: “Inanılmaz, bir ust katta bizi neyin bekledigini bir dusunun!” Ve bir kat daha cıkarlar…

5. KAT‘ın kapısında sunlar yazmaktadır: “Bu kat bostur ve sadece, kadınları memnun etmenin mumkun olmadıgını kanıtlamak icin konmustur.

Çıkıs soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız :))