Ana sayfa Tanıtım Sohbet Siteleri Tanıtımı

Sohbet Siteleri Tanıtımı

565
10
PAYLAŞ

Kullanılabilen web adresleri


www.ucankurbaga.com
Tatlı Delilerin Tatlı aşkların fırtınalı yaşandığı süper bir mekan tamamen aile ortamı gibi bir yer yabancılara hoş bakılmasada sanki gelir gelmez sayfanın sıcaklıgını size hissettirebilen sıcak kanlı insanların buluştuğu vip benzeri bir ortam çok farkı yerlerden ortak kafaların buluştugu çoğu zaman geyik kimi zaman üzüntü kimi zaman dostluk kimi zaman arkadaşlık sürekli yeni arkadaşlar takılmakta. Sizlerde yerinizi alın. uÇmaya Hazır oLun uCan KuRBaGa GeLiyor…

www.askgibi.com
Aşkın yaşı yoktur. Örneğin izdivaç programı 🙂
Aşk sohbet odaları ben aşık olamıyorum yada ben aşkı unuttum diyenlerin sıcak bir buluşma noktası. Hayat sadece para dan ibaret olmasa da onsuz yapılmayacağı gibi aşksız da yapılamaz bazılarimiz evlendikten sonra bile aşkı arayan bir çok insan var. Ben hariç daha evlenmedim 🙂
Hayat bazen birliktelik olduğu kadar sorumlulukları da beraberinde getirir. Biraz soluklanmak lazım. Chate bağlı kalmayın onu da yaşamadan geri kalmayın.
Aşk Sohbet Odaları Aşk Gibi Birşey Arayanlar içindir.

www.askchati.com
Kaçıkların sohbet mekanı nerede deli var ise bir zamanlar o da Kurbaga.com ‘lu idi. Bizim birlikte daha da delirmeye sinir etmeye gıcık bir sohbet anlayışına varmısınız.


www.seviyeli.tk
Seviyeli Sohbet Sıcak Sohbet Bayanların Rahatça Sohbet Edebileceği bir sohbet. Argo konuşmanın yasak olduğu bir mekan.

www.evli.tk
Evli bayanlar evli erkeklerin girip rahatça sohbet edebileceği sıcacık bir sohbet ortamı. Dul erkek ve kadınların buluştuğu nokta. Hem düzeyli hem de sakin bir ortam rahatça oyun oynayabileceğiniz bir ortam sizleri beklemekte. Arkadaşlık ve Dostluklar için sizde bize katılın. Aile gibi bir ortam. Bu mekanı kaçırmayın. Pişman olmayacaksınız.

Forumumuzun adresi:
Server :
irc.ucankurbaga.com 6667 yada /server irc.ucankurbaga.com şeklinde girebilirsiniz
Rss haber: Web sayfasinda adres yazılan kısımdaki kırmızı-beyaz ikona basarak forumun ilgili konusuna üye olabilirsiniz. Getirisi güncellenen içeriği web sayfaniza uCanKuRBaGa.com seklinde eklenmis olan turuncu-beyaz ikona basarak o konu ile ilgili yeni eklenmiş konuları takip edebilirsiniz.
Radyo:

LoLaFm linkine tıklayarak winamp ile dinleyebilirsiniz.

Tanıtım:

uCanKuRBaGa.Com/sohbet ziyaret edin çünkü Seviyeli bir ortamda yaş ortalamasi 16 yaş – 48 yaş olan bir ortamda evli bekar dul demeden rahatca sohbet edebileceginiz sicak kanli insanlarla tanisabileceginis sicak bir ortam arayanlar icin zamani gelince gülmeyi aglamayi herseye birlikte kürek cekmek bole bir ortami bir daha goremezsiniz tartismalar sohbetler geyikler sorunlar her türlü sohbet sekli gelin bizimle birlikte tanisin sizleri bekliyoruz.

10 YORUMLAR

  1. wwww.elitchat.com
    Geleceğe yönelik hedefleri: Sohbet odaları; arkadaş bulma sitelerinden ziyade, ortak arkadaşların bir araya gelerek, ortak paylaşımlarda bulunup, günün yorgunluğunu atabileceği eğlenceli bir birliktelik kurmayı hedeflemektedir…